" Geleceğe Odaklanın "
0216 680 14 30  

Eğitim

Eğitim Çözümleri

Eğitim Çözümleri

Teknik ekibimiz tarafından servisimizde veya fabrikanızda belirli aralıklarla yapılan operatör eğitimlerinde, fabrikalarda cihazları kullanan operatörlere, KGK ve Willett-Videojet kodlama cihazlarının kullanımı ve çıkabilecek arızaların çözümü konularında teknik eğitim verilmektedir.

Endüstriyel inkjet kodlama cihazları, kesintisiz operasyon için tasarlanmış ve diğer üretim hatlarınız gibi düzenli bakıma ve kontrole ihtiyaç duyarlar. Üretim sisteminizin bir parçası olan inkjet kodlama cihazları çalışmadığında üretimde duruşlar ve buna bağlı olarak verimlilik düşüşü gerçekleşir. Genellikle operatör hataları, yanlış parametre ve yazıcı kafa ayarlarından kaynaklanan birçok arızada, uygulanan eğitim programları ile cihazların hizmet dışı kalma süresi azaltılarak daha verimli kullanılması sağlanabilir.

Firmamız müşterilerine ücretsiz olarak verilen operatör eğitimlerinde, firmamızın amacı, müşterilerimizin üretim sürecini yavaşlatan ve kesintiye uğramasına neden olan basit inkjet arızalarının, makine kullanıcıları tarafından onarılabilmesini sağlamaktır. Eğitim programları; operatör eğitim kursu ve bakım eğitim kursu olarak 2 farklı düzeyde kullanıcı ve teknisyen personele göre düzenlenir.

Firmamız; en hızlı servis hizmetinin üretim sürecinde makineleri kullanan operatörler tarafından yapılabileceğinden yola çıkarak eğitim faaliyetlerinde üst düzeyde programlı ve verimli çalışmalar yapmaktadır.

  • Videojet - Willett kodlama cihazlarına yönelik sarf malzeme, yedek parça, 2.el cihaz satışı, termal transfer, özel teknik servis ve telefonla teknik destek hizmetleri
  • KGK inkjet Kodlama Cihazları, KGK CSS-R inkjet Kodlama Cihazı, KGK CSS 3000 inkjet Kodlama Cihazı,
  • Etiketleme, WILLETT, VIDEOJET, sarf malzeme, yedek parça satış, teknik servis, kodlama, ribon, kartuş