" Geleceğe Odaklanın "
0216 680 14 30  

Kurumsal

KGK Kodlama Cihazları

KGK Kodlama Cihazları

Japonya'da üretimi yapılan KGK kodlama cihazları; çok düşük sarf malzeme tüketimi, arıza yapabilirliği son derece düşük elektronik ve mekanik parçaların kullanılması, ekonomik ömrünün oldukça uzun olması gibi yaygın olarak bilinen özellikleri ile dünya çapında sürekli artan ve memnuniyeti yüksek müşteri portföyüne ulaşmıştır.

1968 yılında Japonya Wakayama'da stampalı kodlama makineleri ile çalışmalarına başlayan KGK - Kishu Giken Kogyo Co. Ltd., günümüzde ileri teknoloji kullanılarak üretilen birçok inkjet modeli ile müşterilerine hızlı, ekonomik ve faydalı çözümler sunar.

KGK inkjet cihazları endüstriyel uygulamalar için üretilmiş, ve CIJ- Continuous Ink Jet sistemi ile çalışmaktadır. 40 yıldan fazla bir deneyim ile en ince ayrıntılarına kadar tamamen Japonya Wakayama da bulunan KGK fabrikalarında üretilmektedir. Çok düşük tüketim özellikleri, ekonomik ömrünün çok uzun olması ve ileri teknolojileri kullanması gibi farklılık oluşturan özellikleri ile uzakdoğu pazarının en etkin firması olmuştur.

Japon Teknolojisi ile Üretimde Yüksek Performans

KGK kodlama cihazlarına üstün Japon teknolojisi ile yüksek performans sağlanmıştır. Mükemmel çalışma sistemi ile sistem duruşları minimize edilmiştir. Hızlı ve yoğun üretimlerde minimum sorun ile yüksek verimlilik sağlanır.

Kolay ve Pratik Menü Sistemi

Kolay ve pratik menü sistemi ile hızlı veri girme sağlanır. Klavye ya da 10.4 inc dokunmatik renkli ekran ile üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti no, barkot, logo ve ürün özelliklerinizi çok hızlı bir şekilde tasarlayarak ürün üzerine yazdırabilirsiniz. Ekran üzerinde, cihazda bulunan tüm yedek parça ve filtrelerin değişim prosedürleri detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Cihazı kullanan operatör, bu prosedürleri takip ederek teknik müdahaleleri kendisi yapabilecektir.

Çok Düşük Sarf Malzeme Tüketimi

Tüm KGK modelleri hava ile tüm sistemin etkileşimini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Sıcak ortamlarda, kullanılan sarf malzemenin buharlaşması, make-up backfilter sistemi ile minimize edilmiştir. KGK japon teknolojisi ile hızlı ve yoğun üretimlerde minimum sarf malzeme tüketimi sağlayacak şekilde üretilmekte ve bu özelliği ile tüm dünyada tanınmaktadır.

Mükemmel İç Tasarım

Mükemmel iç tasarım ile operatör tarafından kolay müdahale edilebilir mürekkep sistemi tasarlanmıştır. Geniş iç hacim ile teknik müdahalenin randımanlı ve kısa zamanda yapılması mümkün olur.

Mini Hava Kompresörü İle Tozdan Etkilenmeyen Yazıcı Ünitesi

Standart sisteme dahil olarak çalışan mini hava kompresörü, yazıcı üniteye sürekli hava vererek dışarıdan gelebilecek toz, nem v.b. etkenlerden korunma sağlar. Mini hava kompresörü ile yazıcı ünite, yüksek performansla kodlama yapar.

Uzun Duruşlarda Sistemin Kendini Belirli Aralıklarla Çalıştırması

Yüksek performans ile çalışan KGK kodlama cihazları, uzun süreli üretim duruşlarında her gün otomatik olarak kendini çalıştırarak mürekkep viskozitesi ve tıkanma gibi sorunları engeller. Cihaz istenilen programa göre her gün 1 saat otomatik olarak çalışır ve kapanır. Bu sistem ile sürekli ve sorunsuz kodlamaya hazır olarak bekler.

Mürekkep Akış Sisteminin Ekranda Görülmesi

Tüm mürekkep ve valf sistemi akış diyagramı, çalışma anında ekranda görülebilir. Böylece valf ve mürekkep sistemindeki diğer elemanların performansları eşanlı olarak izlenebilir, teknik müdahalenin kolaylıkla yapılabilmesi sağlanır.

Hareketli Gutter ile Otomatik Nozzle Kapatma Sistemi

Hareketli sistem ile Nozzle ve Gutter, cihaz kapanırken birleşir ve sistemin hava alarak tıkanmasını engeller. Cihaz kapatılırken, Gutter mil üzerinde hareket ederek Nozzle ile birleşir. Bu sistem ile inkjetlerde genel olarak görülen Nozzle tıkanmaları ve mürekkep kuruması engellenir. Sistemin dünya genelinde patent hakları KGK Co.Ltd. firmasına aittir.

 

 

  • Videojet - Willett kodlama cihazlarına yönelik sarf malzeme, yedek parça, 2.el cihaz satışı, termal transfer, özel teknik servis ve telefonla teknik destek hizmetleri
  • KGK inkjet Kodlama Cihazları, KGK CSS-R inkjet Kodlama Cihazı, KGK CSS 3000 inkjet Kodlama Cihazı,
  • Etiketleme, WILLETT, VIDEOJET, sarf malzeme, yedek parça satış, teknik servis, kodlama, ribon, kartuş