" Geleceğe Odaklanın "
0216 680 14 30  

Kurumsal

Willett, Videojet

Willett, Videojet

Odak kodlama olarak, Willett Videojet kodlama cihazları için sarf malzeme, yedek parça, 1 yıl garantili ikinci el cihaz satışı yapan firmamız, uzman teknik ekibi ile teknik servis, telefonla teknik destek hizmetlerini müşterilerinin üretimini kesintisiz devam edebilecekleri ölçüde hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Odak Kodlama; Willett-Videojet konusunda tüm hizmetleri alternatif olarak sağlayabilecek en geniş kadroya ve bilgi birikimine sahiptir.

Willett-Videojet Teknik Servis

Uzman düzeyindeki Teknik servis mühendislerimizin öncelikli görevi, müşterilerimize en kısa zamanda en etkili yardımı sağlamaktır. Willett-Videojet kodlama cihazları için düzenli eğitim gören teknik ekibimiz, haftanın 7 günü 24 saat, telefonla teknik destek veya işletmenizde doğrudan hizmet vermektedir. Teknik bilgi birikimleri ile her türlü sorun için gerekli çözümü hızlı, pratik ve kalıcı bir şekilde bulabilir ve firmanıza uygun optimum seçenekler önerirler. Müşterilerimize ekonomik, verimli ve uygulanabilir stratejiler sunmak teknik ekibimiz için büyük önem taşır.

Uzman düzeyindeki Teknik servis mühendislerimizin öncelikli görevi, müşterilerimize en kısa zamanda en etkili yardımı sağlamaktır. Willett-Videojet kodlama cihazları için düzenli eğitim gören teknik ekibimiz, haftanın 7 günü 24 saat, telefonla teknik destek veya işletmenizde doğrudan hizmet vermektedir. Teknik bilgi birikimleri ile her türlü sorun için gerekli çözümü hızlı, pratik ve kalıcı bir şekilde bulabilir ve firmanıza uygun optimum seçenekler önerirler. Müşterilerimize ekonomik, verimli ve uygulanabilir stratejiler sunmak teknik ekibimiz için büyük önem taşır.

Teknik ekibimiz üretimlerde sistemlerin çalışabilirlik süresinin maksimuma çıkartılmasının öneminin farkında olup, kodlama makinelerinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için en iyi çözümü uygulayacaktır.

Willett-Videojet Sarf Malzemeleri

Odak Kodlama, WILLETT - VIDEOJET kodlama makinelerinde kullanılan sarf malzemeleri, Blackdot markası ile müşterilerine sunmaktadır. Devamlı stoklarımızda olan geniş ürün yelpazesi ile sarf malzeme talepleri aynı gün Türkiye'nin her noktasına gönderilmektedir. Tüketiciler üretimlerine en uygun mürekkebi seçerken aşağıdaki özelliklere göre, talepte bulunabilirler.

• %100 Ethanol bazlı çevreye uyumlu Ecoink mürekkep,
• Gıda ürünlerinin üzerine kodlama yapabilmek için Food-Grade özel gıda mürekebi,
• Cam ve parlak yüzeylerden çıkmayan etkili mürekkepler,
• Yüksek dayanıklılık için UV mürekep,
• Güvenlik veya gizlilik için sadece UV ışığı altında okunabilen görünmez mürekkep,
• Koyu yüzeyler için sarı, mavi, kırmızı ve beyaz pigmentli renkli mürekkep,
• Isı işlemi görünce renk değişimi gereken yüzeyler için Termokromik mürekkep,
• Geri dönüşümlü kaplar için Alkali çözünebilir mürekkep,
• Baskıdan sonra 1400 °C'ye kadar okunabilen ısıya dayanıklı mürekkep.

Uzun vadede Odak sarf malzemeleri kullanıldığında, kodlama makinelerinizde maksimum üretkenlik sağlayabilirsiniz. ODAK tarafından ithal edilen mürekkep ve incelticilerin üretimi sırasında, üretici firma tarafından tüm hammaddeler standartlara uygun şekilde kontrol edilip özenle seçilmekte, ürünler 4 defa filtrelenmekte ve en zorlu şartlarda kullanıldıklarında dahi sorunsuz üretim sağlamak için nihai ürünlerimiz üzerinde kapsamlı testler uygulanmaktadır.

Sarf malzeme tedarikleri, dünyanın önce gelen kimyasal üreticilerinden Blackdot Chemical Corporation firmasından ithal edilmektedir. Yüksek dereceli pigment kullanılan Blackdot mürekkepleri ISO kalite standartlarına uygun olarak Willett-Videojet cihazları için üretilir ve maksimum verimlilikle çalışır.

Willett-Videojet Yedek Parça

Willett-Videojet kodlama makinelerindeki birçok arıza, üretim süreçlerinde maliyeti yüksek duruşlara neden olur. Bu arızaları minimuma indirmek için kodlama cihazlarının çok hızlı ve verimli bir şekilde onarılması gerekir. Bu nedenle Willett-Videojet kodlama cihazlarının onarılması konusunda seçtiğiniz firma, her türlü yedek parça ve bakım filtreleri hızlı bir şekilde tedarik edebilmeli ve gerekli teknik servis çalışmalarını yapabilmelidir.

Firmamız teknisyenleri tarafından yapılan teknik servis çalışmaları sonucunda, arızalı olduğu tespit edilen yedek parçanın kullanım süresi arttırılabilir veya müşterinin talebine göre orijinal parça ile değiştirilir. Firmamız tarafından satışı yapılan tüm yedek parça ve bakım filtreleri cihazlarınıza uyumlu nitelikte olup 1 yıl garantilidir.

Sorunlu olduğu tespit edilen yedek parçanın kapsamlı analizi uzman servis mühendislerimiz tarafından yapılır ve seçenekler müşteri onayına sunulur. Birçok sorunlu parçanın, maliyeti düşük çalışmalar ile kullanım süresinin arttırıldığı tespit edilmiştir.

Yedek parçanın, yapılacak müdahale ile randımanlı çalışmayacağı durumlarda, orijinal parça ile değiştirilerek teknik servis formu garanti bölümüne yazılır ve 1 yıl firmamız tarafından garanti verilir.

Willett- Videojet Garantili İkinci El

Firmamızda satışı yapılan ikinci el makineler, uzun deneme süreçlerinde test edilmekte ve müşterilerimize 1 yıl garantili olarak satılmaktadır.

Teknik servisimize gelen satış amaçlı cihazların genel bakım kapsamında Main Filter, Pre-pump Filter, Pre-head filter gibi filtre elemanları değiştirilir. Cihaza ait tüm yedek parçalar test edilir ve düşük performans gösteren parçalar değiştirilir. PSU, CPU, I/O gibi elektronik kartlarındaki test noktaları ölçülür ve gerekli kalibrasyonlar yapılır. iç kabin ve dış yüzey temizliği yapılır, konveyör üzerinde ürün yazarak test edilir ve müşterilerimize 1 yıl garantili olarak satış yapılır.

Firmamız tarafından satışa sunulan 2. el ink-jet kodlama cihazları, gerekli tüm testleri başarılı bir şekilde yapıldığından, uzun vadede firmanızın kodlama ihtiyaçlarını karşılayabilecek verimlilikte çalışırlar.

 

  • Videojet - Willett kodlama cihazlarına yönelik sarf malzeme, yedek parça, 2.el cihaz satışı, termal transfer, özel teknik servis ve telefonla teknik destek hizmetleri
  • KGK inkjet Kodlama Cihazları, KGK CSS-R inkjet Kodlama Cihazı, KGK CSS 3000 inkjet Kodlama Cihazı,
  • Etiketleme, WILLETT, VIDEOJET, sarf malzeme, yedek parça satış, teknik servis, kodlama, ribon, kartuş