" Geleceğe Odaklanın "
0216 680 14 30  

Kurumsal

Odak Kodlama

Odak Kodlama ve Otomasyon Sistemleri

ODAK KODLAMA olarak 1998 yılında kurulan firmamız, Japon KGK inkjet kodlama cihazlarının Türkiye distribütörlüğü ve Willett - Videojet  kodlama cihazları konusunda faaliyet göstermektedir.

KGK Kodlama Cihazları

Japonya'da üretimi yapılan KGK kodlama cihazları; çok düşük sarf malzeme tüketimi, arıza yapabilirliği son derece düşük elektronik ve mekanik parçaların kullanılması, ekonomik ömrünün oldukça uzun olması gibi yaygın olarak bilinen özellikleri ile dünya çapında sürekli artan ve memnuniyeti yüksek müşteri portföyüne ulaşmıştır. 1968 yılında Japonya Wakayama'da stampalı kodlama makineleri ile çalışmalarına başlayan KGK - Kishu Giken Kogyo Co. Ltd., günümüzde ileri teknoloji kullanılarak üretilen birçok inkjet modeli ile müşterilerine hızlı, ekonomik ve faydalı çözümler sunar.

Willett-Videojet Kodlama Cihazları

Willett Videojet kodlama cihazları için sarf malzeme, yedek parça, 1 yıl garantili 2. el cihaz satışı yapan firmamız, uzman teknik ekibi ile teknik servis, telefonla teknik destek hizmetlerini müşterilerinin üretimini kesintisiz devam edebilecekleri ölçüde hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Odak Kodlama; Willett-Videojet konusunda tüm hizmetleri alternatif olarak sağlayabilecek en geniş kadroya ve bilgi birikimine sahiptir.

7/24 Hızlı Servis

Günümüzde, birçok tesiste üretim zamanlamasının 24 saat olarak gerçekleştiği göz önüne alındığında, teknik servis hızı ve her an ulaşabilmenin ne kadar önemli olduğu görülmektedir. Tüm donanımlara sahip teknik ekibimiz her an ulaşılabilir durumda sorunlarınıza çözümler sunabilmektedir. Telefonla sağlanan önleyici teknik destek çalışmalarında tüm teknik bilgiler müşterilerimiz ile paylaşılmakta ve sorun; teknik servis gerektirmeden çözülebilmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Gıda, içecek, ilaç, ambalaj, plastik, kozmetik, kişisel bakım, inşaat malzemeleri, petrol ürünleri, süt ürünleri, koli kodlama, cam, temizlik ürünleri, yumurta kodlama, kablo, otomotiv sanayi ve kodlama yapılabilecek tüm sektörler.

Amacımız

Gıda, içecek, ilaç, ambalaj, plastik, kozmetik, kişisel bakım, inşaat malzemeleri, petrol ürünleri, süt ürünleri, koli kodlama, cam, temizlik ürünleri, yumurta kodlama, kablo, otomotiv sanayi ve kodlama yapılabilecek tüm sektörler.

 

 

  • Videojet - Willett kodlama cihazlarına yönelik sarf malzeme, yedek parça, 2.el cihaz satışı, termal transfer, özel teknik servis ve telefonla teknik destek hizmetleri
  • KGK inkjet Kodlama Cihazları, KGK CSS-R inkjet Kodlama Cihazı, KGK CSS 3000 inkjet Kodlama Cihazı,
  • Etiketleme, WILLETT, VIDEOJET, sarf malzeme, yedek parça satış, teknik servis, kodlama, ribon, kartuş