" Geleceğe Odaklanın "
0216 680 14 30  

Teknik Servis

Teknik Servis

Teknik Servis Çözümleri

Teknik servis departmanımızın öncelikli görevi, müşterilerimize en kısa zamanda en etkili yardımı sağlamaktır. Düzenli eğitim gören teknik ekibimiz, haftanın 7 günü 24 saat, telefonla teknik destek veya işletmenizde doğrudan hizmet vermektedir.

Servis amacı ile teknik servis departmanımıza gelen tüm makine ve cihazlar standart onarım prosedürlerimiz altında onarılır. Parça değişim durumlarında her zaman stoklarımızda bulunan cihazlarınıza uyumlu yedek parçalar kullanılır. Onarım tamamlandığında gereken testler, ölçüm ve kalibrasyon yapılır ve cihaz müşterimize teslim edilir.

Teknik ekibimiz üretimlerde sistemlerin çalışabilirlik süresinin maksimuma çıkartılmasının öneminin farkında olup , kodlama ekipmanlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için en iyi çözümü uygulayacaktır.

7/24 Hızlı Servis

Uzman düzeyindeki Teknik servis mühendislerimizin öncelikli görevi, müşterilerimize en kısa zamanda en etkili yardımı sağlamaktır. Günümüzde, birçok tesiste üretim zamanlamasının 24 saat olarak gerçekleştiği göz önüne alındığında, teknik servis hızı ve her an ulaşabilmenin ne kadar önemli olduğu görülmektedir. Tüm donanımlara sahip teknik ekibimiz her an ulaşılabilir durumda sorunlarınıza çözümler sunabilmektedir.

7/24 Telefonla Teknik Destek

Teknik servis çalışmaları ve müşteri anketlerindeki sonuçlarına göre, inkjet kodlama cihazlarında gerçekleşebilecek bir çok arıza, servis öncesinde yapılan telefon, msn, skype v.b. görüşmelerle giderilebildiği görülmektedir. Telefonla sağlanan önleyici teknik destek çalışmalarında tüm teknik bilgiler müşterilerimiz ile paylaşılmakta ve sorun; teknik servis gerektirmeden çözülebilmektedir. Firmamız; "en hızlı servis hizmetinin üretim sürecinde makineleri kullanan operatörler" tarafından yapılabileceğinden yola çıkarak, tüm teknik bilgilerini müşteri ile paylaşmaktadır.

Teknik ekibimiz üretimlerde sistemlerin çalışabilirlik süresinin maksimuma çıkartılmasının öneminin farkında olup, kodlama makinelerinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için en iyi çözümü uygulayacaktır.

Teknik Servis Hedeflerimiz

• Müşterinin teknik danışmanlık taleplerini zamanında ve tam olarak karşılamak,
• Sunduğumuz eğitim programları sayesinde müşterilerimizin, cihazlarımızı en iyi şekilde anlamalarını ve kullanmalarını sağlamak,
• Müşterilerimize uygun planlı bakım programları sunarak, cihaz verimliliğini en üst düzeye çıkarmak, duruş ve işletme maliyetlerini en aza indirmek.
• Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak ileri teknolojiyi, doğru ürün ve profesyonel hizmet anlayışıyla sunmak ve ürün kodlama aşamasında sorunsuz çalışma yapılmasını sağlamaktır.
• Her zaman bir adım daha ileri giderek, daha fazla müşteriye, kaliteli ve dürüst hizmeti sunmak ve bizi sürekli olarak kodlama ve markalama konusunda çözüm ortağınız olarak görmenizi sağlamaktır.
• Her zaman bir adım daha ileri giderek, daha fazla müşteriye, kaliteli ve dürüst hizmeti sunmak ve bizi sürekli olarak kodlama ve markalama konusunda çözüm ortağınız olarak görmenizi sağlamaktır.

 

  • Videojet - Willett kodlama cihazlarına yönelik sarf malzeme, yedek parça, 2.el cihaz satışı, termal transfer, özel teknik servis ve telefonla teknik destek hizmetleri
  • KGK inkjet Kodlama Cihazları, KGK CSS-R inkjet Kodlama Cihazı, KGK CSS 3000 inkjet Kodlama Cihazı,
  • Etiketleme, WILLETT, VIDEOJET, sarf malzeme, yedek parça satış, teknik servis, kodlama, ribon, kartuş