O Dakika Servis

Dürüst, İlkeli ve Özverili

Teknik servis ekibi olarak öncelikli görevimiz, müşterilerimize en kısa zamanda en etkili desteği sağlamak. Tüm çalışma arkadaşlarımız gibi teknik ekip olarak da firmamızın etik ve ahlaki değerlerine uygun; dürüst, ilkeli ve özverili bir şekilde görevimizi yerine getiriyoruz.

Tecrübe ve bilgi birikimimizi her zaman müşterilerimizle paylaşır, teknik problemlere hassas ve titizlikle yaklaşır, sizler için en ekonomik çözümleri ortaya koymaya çalışırız. Bu doğrultuda ekip olarak teknik becerilerimizi ve birikimimizi sürekli arttırmak amacıyla sık aralıklarla profesyonel eğitimler alırız.

Her birimiz, işini ve birbirini seven üyelerden kurulu, aynı hedef doğrultusunda çalışan bir organizasyonun parçasıyız.

Teknik Servis Ekibi

Odak Videojet Teknik Servis

Teknik Servis Hedeflerimiz

Teknik ekibimiz; hedeflerine ulaşmak, daha iyi hizmet verebilmek ve her müşterimizin özel isteklerine uygun çözümler sunarak memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için tüm bilgi birikimini kullanmayı görev bilir.

Odak İnkjet Bakım

  • Müşterilerimizin teknik destek taleplerini zamanında ve eksiksiz karşılamak,
  • Eğitim programlarımızla müşterilerimizin cihazlarını en iyi şekilde kullanmalarını sağlamak ve kodlama maliyetini minimum seviyeye indirmek,
  • Planlı bakım çalışmaları yaparak cihaz verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve kesintisiz üretim yapılmasını sağlamak,
  • Her bir müşterimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak doğru çözüm ve doğru ürünü profesyonel hizmet anlayışıyla sunmak ve ürün kodlama süreçlerinde sorunsuz çalışma yapılmasını sağlamak,
  • Her zaman bir adım daha ileri giderek müşterilerimize kaliteli ve dürüst hizmet sunmak, teknik ekibimizi kodlama konusunda çözüm ortağınız olarak görmenizi sağlamaktır.

Yılın Her Günü ve Her Saati Kesintisiz Teknik Destek

Günümüzde birçok tesiste üretim planlamasının 24 saat olarak gerçekleştiği göz önüne alındığında, teknik servis hızının ve bizlere her an ulaşabilmenizin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Teknik ekip olarak, üretimde sistemlerin çalışabilirlik süresinin kesintisiz olması ve en yüksek düzeye çıkarılması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle kodlama makinelerinizin sorunsuz ve kesintisiz çalışmasını sağlamak için en uygun çözümleri sunuyor, en iyi ve en hızlı servis hizmetini vermek için özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Teknik ekibimizin uzun yıllardır müşterilerimize verdiği hızlı, özverili ve güvenilir servis anlayışını DAKİK SERVİS markasıyla tescilledik ve tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte markamızın ruhuna uygun şekilde hareket etmeye söz verdik.

inkjet teknik destek

Dakik Servis

24 SAATTE SERVİS MÜDAHALE GARANTİSİ

7x24 Dakik Servis

7x24 Dakik Servis

Teknik ekip olarak, üretimde sistemlerin çalışabilirlik süresinin kesintisiz olması ve en yüksek düzeye çıkarılması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle kodlama makinelerinizin sorunsuz ve kesintisiz çalışmasını sağlamak için en uygun çözümleri sunuyor, en iyi ve en hızlı servis hizmetini vermek için çalışma arkadaşlarımızla birlikte özverili bir şekilde çalışıyoruz.

7x24 Telefonla Teknik Destek

7x24 Telefonla Teknik Destek

Teknik servis tecrübelerimiz sonucunda, kodlama cihazlarında oluşan birçok sorunun arıza tanılama süreçlerinde çözülebildiğini gördük. Bu nedenle telefonla sağlanan önleyici teknik destek çalışması sayesinde tüm teknik bilgilerimizi müşterilerimizle paylaşır, cihazlardaki sorunları servis gerektirmeden, telefon ve diğer iletişim araçlarıyla çözeriz.

Doğru Müdahale

Doğru Müdahale

Tecrübe ve bilgi birikimimizi müşterilerimizle paylaşır, teknik problemlere hassas ve titizlikle yaklaşır, sizler için en ekonomik çözümleri ortaya koymaya çalışırız. Teknik ekibimizin uzun yıllardır müşterilerimize verdiği hızlı ve güvenilir servis anlayışını DAKİK SERVİS markasıyla tescilledik ve ekibimizle birlikte markamızın ruhuna uygun şekilde hareket etmeye söz verdik.

Deneyim, Tecrübe, Yetkinlik

Deneyim, Tecrübe, Yetkinlik

Teknik ekibimiz; hedeflerine ulaşmak, daha iyi hizmet verebilmek ve her müşterimizin özel isteklerine uygun çözümler sunarak memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için tüm bilgi birikimini kullanmayı görev bilir. Bu doğrultuda ekip olarak teknik becerilerimizi ve birikimimizi sürekli arttırmak amacıyla sık aralıklarla profesyonel eğitimler alırız.