Videojet Kodlama Cihazları

Videojet Inkjet Kodlama Cihazları

Videojet, 40 yıldan uzun süreye dayanan deneyimiyle, tüm kodlama gereksinimleriniz için doğru kodlama çözümlerini belirlemenize yardım etmek üzere birçok farklı model inkjet çözümünü bir arada sunabilen ürün portföyüne sahiptir.

Videojet inkjet kodlama cihazlarının tüm modelleri için düzenli eğitim gören teknik ekibimiz, üretiminizin yılın her gün ve saati kesintiye uğramadan devam edebilmesi için telefon ve diğer iletişim araçlarıyla teknik destek ve işletmenizde doğrudan servis hizmeti vermektedir.

videojet-inkjet-kodlama-cihazları

Dünyanın En Yaygın Markası Videojet

Videojet markasına alternatif olarak tüm hizmetleri verebilen, en geniş kadroya ve birikime sahip, Türkiye’nin ilk ve tek firmasıyız.

Videojet 1000 serisi sürekli mürekkep püskürtmeli kodlama cihazları, uzun çalışma süreleri boyunca yüksek verimlilik için tasarlanmıştır ve üretim hattınızı kesintisiz çalışır durumda tutar. Videojet 1000 serisi mürekkep püskürtmeli yazıcılardaki gelişmiş damla ayrıştırma teknolojisi, kodlanacak bilgilerinizin net ve anlaşılabilir olmasını sağlar; otomatik kurulum, otomatik kalibrasyon ve modüler tasarlanmış yazıcı kafası ile düzenli bir performans deneyimi yaşatır.

Sektörümüzde dünyanın en yaygın markası olan Videojet’in üretmiş olduğu 1220, 1510, 1520, 1610, 1620, 1710 gibi birçok inkjet modeli için sarf malzeme, yedek parça, 2 yıl garantili 2.el cihaz satışı yapıyor ve uzman teknik ekibimizle en iyi teknik servis hizmetini veriyoruz.

Kolay ve Planlı Sürelerde yapılabilen Core Bakımı

Uzman mühendisler tarafından tasarlanan gelişmiş core unite, Videojet 1000 serisi kodlama cihazlarındaki bakım sürelerinin doğru bir planlamayla yapılmasına olanak sağlar. 1000 serisi kodlama cihazları öngörülebilir bakım süreleri sayesinde daha uzun performans gösterir ve üretimde verimlilik kaybını en düşük seviyede tutar.

Gelişmiş Baskı Kalitesiyle Doğru Ürün Kodlama

Videojet 1000 serisi kodlama cihazlarındaki gelişmiş damla ayrıştırma teknolojisi, ürünlerinize net ve anlaşılabilir, en doğru kodun yazılması için dinamik olarak çalışır. Cihaz üzerinde bulunan birçok sensör sayesinde algılanan sıcaklık ve viskozite değişimleri gerçek ortam şartlarına göre anlık olarak takip edilir. Mürekkep akışkanlığı bu verilerden elde edilen sonuçlara göre kalibre edilir ve her ortamda doğru kodlamanın yapılması sağlanır.

Yazıcı Kafa, Kabin ve Ortam Kirlenmesi Olmaz

Videojet 1000 serisi kodlama cihazları için özel olarak tasarlanmış olan smart kartuşlarla mürekkep ve incelticilerin dökülmesi önlenir ve kartuştaki sıvının her damlasının kullanılması sağlanır. Kartuş üzerindeki mikroçip sayesinde makine modeli ve kodlanacak ürüne göre doğru sarf malzemesinin kullanılması güvence altına alınır. Mürekkep tankı ile kartuş arasında doğrudan akışkanlığı sağlayan iğne ve septum, sıvı dökülmelerini engelleyerek cihazın içinin ve dış ortamın kirlenmesini engeller.

Gelişmiş Üretim Sistemleriyle Uyumlu Çalışma ve Esnek Bağlantılar

Gelişmiş üretim sistemleriyle uyumlu çalışabilen Videojet 1000 serisi yazıcılar, merkezi bir bilgisayar veya kullanıcı ara birimi üzerinden, ayrıca bir arayüze gerek olmadan kolayca yönetilebilir. Cihaz hafızası ve USB ile kullanılabilen ek bellek aracılığıyla 250’den fazla mesajı kolaylıkla saklayabilirsiniz. Videojet 1000 serisi kodlama cihazlarının bazı modellerinde uzaktan erişim için web sunucusuna bağlantı yapabilir, üretim yönetiminizi zaman ve mekândan bağımsız olarak gerçekleştirirsiniz.

Modüler ve Gelişmiş Yazıcı Kafa Ünitesi Tasarımı, Delikli Yazıcı Kafası

Videojet 1000 serisi kodlama cihazları için üretilen modüler ve gelişmiş yazıcı kafa üniteleri, kirlenmeyi önleyecek şekilde 50, 60 ve 70 mikron çapında Nozzle ile çalışır ve doğru kodlar üretilmesini mümkün kılar. Kodlama yapılırken üretilen her bir mürekkep damlacığının ürüne stabil bir şekilde ulaşması için, dışarıdan giren hava ve tozlar dahili bir pompayla üretilen pozitif hava sayesinde önlenir. Yazıcı kafa kapağında, pozitif hava gözenekli tasarım sayesinde dışarı atılır yazıcı kafada kirlenmeye neden olabilecek mürekkep birikmeleri engellenmiş olur. Otomatik temizleme sistemi ve pozitif hava sayesinde yazıcı kafa sürdürülebilir performansla çalışır; uzun süreli kapalı kalma dönemlerinden sonra hızlı ve kolay başlama sağlanır. Videojet 1000 serisi yazıcı kafa üniteleri, diğer mürekkep püskürtmeli yazıcıların yanlış kodlama yapmasına neden olabilen yazıcı kafa kirlenmelerini azaltır ve operatör müdahalesi gerektirmeden, daha az temizleme işlemiyle daha uzun çalışma süresi sağlar.