KGK İnkjet Kodlama Cihazları

KGK CCS-R Inkjet Kodlama Cihazı

KGK CCS-R Inkjet Kodlama Cihazı KGK CCS-R Inkjet Kodlama Cihazı KGK CCS-R Inkjet Kodlama Cihazı KGK CCS-R Inkjet Kodlama Cihazı KGK CCS-R Inkjet Kodlama Cihazı


Üretimi Japonya'da gerçekleştirilen KGK CCS-R kodlama cihazları, çok düşük sarf malzeme tüketimleri, arıza oranları son derece düşük olan elektronik ve mekanik parçaları, ekonomik ömürlerinin oldukça uzun olması gibi yaygın olarak bilinen özellikleriyle dünya çapında sürekli artan ve yüksek memnuniyete sahip bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

CCS-R ile Üretimde Yüksek Performans

CCS-R modelinde üstün Japon teknolojisiyle yüksek performans sağlanmış, sistem duruşları mükemmel çalışma sistemiyle minimize edilmiştir. Hızlı ve yoğun üretimlerde minimum sorunla yüksek verimlilik sağlanır. CCS-R, günün 24 saati haftanın 7 günü kodlama yapmak üzere tasarlanmıştır ve yüksek hızlı hatlar için mükemmel bir çözüm sunar.

Çok Düşük Sarf Malzeme Tüketimi

CCS-R buharlaşmaları asgari düzeye indirecek ve tüm sistemin havayla etkileşimini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Sıcak ortamlarda kullanılan sarf malzemenin buharlaşması make-up back filter buhar geri kazanım sistemiyle minimize edilmiştir. CCS-R, Japon teknolojisi kullanılarak, hızlı ve yoğun üretimlerde minimum sarf malzeme tüketimi sağlayacak şekilde üretilmekte ve bu özelliği ile tüm dünyada tanınmaktadır.

Kolay ve Pratik Menü Sistemi

CCS-R kolay ve pratik menü sistemi ile hızlı veri girmenizi sağlar. CCS-R modeliyle üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti no, barkod, logo ve ürün özellikleri gibi farklı kodları çok hızlı bir şekilde tasarlayarak ürün üzerine kodlama yapabilirsiniz.

Mükemmel İç Tasarım

Mürekkep sistemi, operatörün kolaylıkla müdahale etmesine olanak tanıyan mükemmel bir tasarıma sahiptir. CCS-R modelinde geniş iç hacim sayesinde teknik müdahalenin randımanlı ve kısa zamanda yapılması mümkün olur. Cihaz içerisinde bulunan tüm yedek parçalar, üstün Japon teknolojisiyle ve ekonomik ömrü uzun malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Mini Hava Kompresörü Sayesinde Toz ve Nemden Etkilenmeyen Yazıcı Kafa Ünitesi

Standart sisteme dâhil olarak çalışan mini hava kompresörü yazıcı üniteye sürekli hava vererek dışarıdan gelebilecek toz ve nem gibi etkenlerden korunma sağlar. Mini hava kompresörü sayesinde yazıcı ünite yüksek performansla kodlama yapar.

Uzun Hat Duruşlarında Sistemin Kendini Belirli Aralıklarla Çalıştırması

Yüksek performans ile çalışan CCS-R, uzun süreli üretim duruşlarında her gün otomatik olarak kendini çalıştırarak mürekkep viskozitesi ve tıkanma gibi sorunları engeller. Üretim süreciniz çok yoğun değilse ve kodlama cihazınızı belirli aralıklarla kullanıyorsanız otomatik çalışma modu sizin için ideal bir çözüm olacaktır. Cihaz, istenilen programa göre, üretiminizin olmadığı günlerde her gün 1 saat otomatik olarak çalışıp kapanarak sürekli ve sorunsuz kodlamaya hazır bekler.

Mürekkep Akış Sisteminin Ekranda Görülmesi

Tüm mürekkep ve valf sistemi akış diyagramı çalışma anında ekranda görülebilir. Böylece valf ve mürekkep sistemindeki diğer elemanların performansları eşzamanlı olarak izlenebilir ve teknik müdahalenin kolaylıkla yapılabilmesi sağlanır.

Hareketli Gutter ile Otomatik Nozzle Kapatma Sistemi

Hareketli sistem, Nozzle ve Gutter’in cihaz kapanırken birleşmesini sağlar ve sistemin hava alarak tıkanmasını engeller. Gutter, cihaz kapatılırken mil üzerinde hareket ederek Nozzle ile birleşir. Bu sistem sayesinde inkjet’lerde genel olarak görülen Nozzle tıkanmaları ve mürekkep kuruması engellenir. Sistemin dünya genelinde patent hakları KGK Co.Ltd. firmasına aittir.TEKNİK ÖZELLİKLER AÇIKLAMALAR
Mürekkep Tipi Sıvı Mürekkep
IP Standartı IP 54
CE Sertifikası Var
RoHS Var
Ekran Boyutları LCD Panel
Kafa Hortum Uzunluğu 3,5 m
Nozzle Çapı 40/50/60 mikron
Yazım Yüksekliği 0.8 mm - 5 mm 40 mikron Nozzle
1 mm - 10 mm 50 mikron Nozzle
2 mm - 10 mm 60 mikron Nozzle
Maksimum Yazım Hızı
5x5 font/sn
2666 40 Mikron Nozzle
2041 50 Mikron Nozzle
1780 60 Mikron Nozzle
Satır Sayısı ve Fontlar 【1 - 6 Satır】 5×5
【1 - 4 Satır】 7×5, 7×8
【1 - 3 Satır】 9×7, 9×9, 10×8, 12×10
【1 - 2 Satır】 16×12, 16×16
【1 Satır】      24×18, 24×24, 32×24, 32×32
Mesaj Hafızası Maksimum 50
Bir Mesajdaki Karakter Sayısı Maksimum 2048
Yazım Karakterleri Semboller, Rakamlar, Japonca, Çince, Arapça, Kiril ve Latin Alfabesi
Zaman Ve Tarih Gün, Ay, Yıl, AM/PM Saat, Hafta Sayısı, Haftanın Günü,
Barkod ITF, NW7, JAN, Code39, Code128
Bağlantılar I/O, Sinyal Lambası Çıkışı, RS-232C, LAN, Encoder
Veri Girişi RS-232C Bağlantısı
İletişim RS-232C
Çevresel Koşullar 0-40 Derece ve %10-%85 Nem
Güç Kaynağı AC100 ~240V 80W
Ağırlık 32 Kg
KGK CCS-R Inkjet Kodlama Cihazı