Videojet İkinci El Makinalar

2. EL'DE ODAK GÜVENCESİ

2. EL VİDEOJET İNKJET KODLAMA CİHAZLARINDA PAZAR LİDERİ


 • 2 Yıl Garanti

  Teknik servisimiz tarafından hazırlanan Videojet ikinci el makineleri Türkiye’de ilk kez 2 yıl garantili olarak satılır. Odak Kodlama olarak 2 yıl garantili 2. el Videojet kodlama cihazı satışı yapan ilk ve tek firmayız.

 • 2. El Makinede Pazar Lideri

  Videojet 2. el makine pazarında sektör lideriyiz. Teknik ekibimizin büyük bir titizlikle hazırladığı Videojet 1000 serisi kodlama cihazları, müşteri taleplerini hızlı bir şekilde karşılamak için stoklarımızda her zaman bulunmaktadır.

 • Daha iyisi ancak Videojet fabrikalarında üretiliyor.

  Tüm mürekkep sistemi temizleme sıvısı ile temizlenir ve genel bakım kapsamında cihazın verimli çalışması için gerekli tüm filtreler değiştirilir. Elektronik kartlardaki test noktaları ölçülür ve gerekli kalibrasyonlar yapılır. Büyük bir özenle cihazın iç ve dış kabin temizliği yapılarak yüzbinlerce yazı örneği alınır ve teknik ekibimiz tarafından 2 yıl garantili olarak satılabileceği onayı verilir. Daha iyisi ancak Videojet fabrikalarında üretilen sıfır Videojet kodlama cihazları olabilir.

 • Bakımları Yapılmış, Sıfır Gibi

  Gerekli tüm bakım, kontrol ve testleri başarıyla geçen ve 2 yıl garantili olarak satılan Videojet 1000 serisi kodlama cihazları, firmanızın kodlama ihtiyacını uzun vadede eksiksiz olarak karşılayabilecek verimlilikte çalışır.

2. EL MAKİNALAR

2. EL VIDEOJET KODLAMA CİHAZLARI

Willet 430 Inkjet Kodlama Cihazı

WILLETT 430

BİLGİ AL
Videojet 43s Inkjet Kodlama Cihazı

Videojet 43s

BİLGİ AL
Videojet 1000 Serisi Inkjet Kodlama Cihazı
VIDEOJET 1000 SERİSİ

BİLGİ AL