Videojet Termal Transfer

Videojet Termal Transfer Kodlama Cihazları

Videojet, 20 yıldan uzun deneyimiyle, tüm kodlama gereksinimleriniz için doğru kodlama çözümlerini belirlemenize yardım etmek üzere birçok farklı model termal transfer çözümünü bir arada sunabilen bir ürün portföyüne sahiptir.

Videojet termal transfer kodlama cihazları, uzun çalışma süreleri boyunca yüksek verimlilik için tasarlanmıştır ve üretim hattınızı kesintisiz çalışır durumda tutar. Üretim ölçeğine göre değişen farklı modeller, sahip oldukları gelişmiş yazılımlar sayesinde daha fazla çalışma süresi ve daha yüksek çözünürlük sağlar; farklı materyaller, esnek ambalajlar ve etiketler için birçok değişken kodu net bir şekilde yazabilir.

videojet-termal-transfer-kodlama-cihazlari

Videojet Termal Transfer Teknik Servis

" Teknik servis ekibi olarak öncelikli görevimiz Videojet cihazlarınızda oluşabilecek arıza durumlarında en kısa zamanda en etkili desteği sağlamaktır. "

Endüstriyel termal transfer sektöründe dünyanın en yaygın markası olan Videojet’in üretmiş olduğu Dataflex 6210, 6230, 6330, 6530 gibi birçok termal transfer modeli için ribon, yedek parça, 2 yıl garantili 2. el cihaz satışı yapıyor ve uzman teknik ekibimizle en iyi teknik servis hizmetini veriyoruz. Videojet markasına alternatif olarak tüm hizmetleri verebilen, en geniş kadroya ve birikime sahip, Türkiye’nin ilk ve tek firmasıyız.

Videojet termal transfer kodlama cihazlarının tüm modelleri için düzenli eğitim gören teknik ekibimiz, üretiminizin yılın her gün ve saati kesintiye uğramadan devam edebilmesi için telefon ve diğer iletişim araçlarıyla teknik destek ve işletmenizde doğrudan servis hizmeti vermektedir.

32 mm, 53 mm ve 107 mm Seçenekleriyle En Hızlı Hatlarda Mükemmel Sonuç

Videojet termal transfer kodlama cihazlarında bulunan gelişmiş yazıcı kafa teknolojisi, kodlanacak bilgilerinizin net ve anlaşılabilir olmasını sağlar; otomatik kalibrasyon ve modüler tasarlanmış yazıcı kafa ünitesiyle düzenli bir performans deneyimi yaşatır. 32 mm, 53 mm ve 107 mm genişliğindeki faklı yazıcı kafa seçenekleriyle esnek film ambalajlarına tarih, saat, barkod veya karmaşık malzeme bilgilerini yüksek çözünürlükle yazdırabilir ve üretim hattınızın yüksek performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Videojet termal transfer yazıcıları esnek ambalaj ve etiketlere yüksek çözünürlükte ve doğru kodları yazar; ribon değiştirme süreçlerinde üretimin durma süresini ve maliyetleri azaltır. Videojet termal transfer yazıcılarının birçok uygulama için yüksek baskı hızlarında çalışabilmesi ve uzun şerit boylarında ribon seçenekleri, kullanım kolaylığı ve öngörülebilir hataların tespit edilmesi gibi avantajlar sağlar. Dataflex ürün ailesinin tamamı hızlı, kolay, yüksek performans ve verimlilik için özel olarak tasarlanmıştır.

Kolay Kullanılabilirlik

Videojet termal transfer kodlama cihazlarında bulunan kilit mekanizmalı ribon kaseti sayesinde hızlı ve kolay ribon değişimi yapılır. Bu özellik, sürekli çalışan hatlarda üretimin durma süresini ve maliyetleri azaltır; sade bir şekilde tasarlanmış arayüz aracılığıyla ürünlerin hızlı, kolay ve hatasız bir şekilde doğru kodlanmasını sağlar. Geliştirilmiş yazılım sayesinde ekran üzerinden kodlama bilgilerini girebilir, ya da kişisel bilgisayarınızla kod ve logo gereksinimlerinizi tasarlayıp cihaza aktarabilirsiniz. Renkli dokunmatik ekran ve baskı ünitesi, zorlu üretim koşullarına dayanıklı, hızlı ve hatasız bir şekilde çalışmak için tasarlanmıştır.

Üretim Verimliliği

Yazıcı kafa ünitesinde bulunan çift yönlü çalışabilir, kademeli ve hassas motorlar, ribon kullanımını etkin bir şekilde denetler ve kodlamalar arası boşluklar minimum düzeyde tutulur. Bu sayede ribon tüketimi ve israf azaltılmış olur. Kilit mekanizmalı ribon kaseti hızlı ve kolay ribon değişimi sağlar; sürekli çalışan hatlarda üretimin durma süresini ve maliyetleri azaltır. Birçok modelde bulunan Bluetooth bağlantısı, operatörün yazıcıları cep telefonuyla kullanabilmesine olanak tanır.

Kod Güvencesi ve Hata Önleme

Videojet termal transfer kodlama cihazlarında bulunan özel yazılım, kodlama gerçekleştirilmeden önce ekranda baskı ön izleme yapmanızı sağlar. Dahili kodla operatörden kaynaklanabilecek hataların önüne geçilir ve gerçek zamanlı üretim tarihi bilgisi seçeneğiyle, zaman bilgisi anlık olarak ürüne kodlanır. Tüm bu seçenekler, doğru kodun doğru ürüne yazılmasına olanak sağlar.

Yaygınlaşmış bir özel yazılım olan kod kalitesi kontrol aracı, herhangi bir harici donanım, eğitim ve teknik ekipman gerektirmeden, hatalı yazım ihtimalini ya da yeniden yazdırma işlemlerini en düşük düzeye indirir. Videojet Dataflex kodlama cihazları, tüm üretim süreçlerinde kesintisiz olarak doğru kodun doğru üründe olmasını sağlayan mükemmel bir yazılıma sahiptir.

Yüksek Düzeyde Çalışma Süresi Verimliliği ve Avantajı

Videojet, tüm kodlama gereksinimleriniz için doğru kodlama çözümlerini belirlemenize yardım etmek üzere birçok farklı model termal transfer çözümünü bir arada sunabilen bir ürün portföyüne sahiptir.

Videojet termal transfer kodlama cihazları, ribon değiştirme ve ribon kopmalarının neden olabileceği üretim duruşlarını en aza indirebilmek amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. 1200 metre uzunluğa varan ribon kaset tasarımı, çalışma süresi içinde daha az ribon değiştirmenizi ve üretimin daha az kesintiye uğramasını sağlar.

Videojet termal transfer kodlama cihazları, uzun çalışma süreleri boyunca yüksek verimlilik için tasarlanmıştır ve üretim hattınızı kesintisiz çalışır durumda tutar. Üretim ölçeğine göre değişen farklı modeller, sahip oldukları gelişmiş yazılımlar sayesinde daha fazla çalışma süresi ve daha yüksek çözünürlük sağlar; farklı materyaller, esnek ambalajlar ve etiketler için birçok değişken kodu net bir şekilde yazabilir.