Videojet Lazer Cihazları

Videojet Lazer Kodlama Cihazları

Endüstriyel lazer kodlama sektörünün en yaygın markası olan Videojet’in üretmiş olduğu 3020, 3140, 3340, 3640, 7230, 7330, 7510, 7610 gibi birçok lazer kodlama cihazı modeli için lazer tüpü, yedek parça, 2 yıl garantili 2. el cihaz satışı yapıyor ve uzman teknik ekibimizle en iyi teknik servis hizmetini sunuyoruz. Videojet markasına alternatif olarak tüm hizmetleri verebilen, en geniş kadroya ve birikime sahip, Türkiye’nin ilk ve tek firmasıyız.

Videojet lazer kodlama cihazlarının tüm modelleri için düzenli eğitim gören teknik ekibimiz, üretiminizin yılın her gün ve saati kesintiye uğramadan devam edebilmesi için telefon ve diğer iletişim araçlarıyla teknik destek ve işletmenizde doğrudan servis hizmeti vermektedir.

videojet-lazer-markalama-cihazlari

Videojet tüm kodlama gereksinimleriniz için doğru kodlama çözümlerini belirlemenize yardım etmek üzere birçok farklı model lazer kodlama çözümünü bir arada sunabilen bir ürün portföyüne sahiptir.

Videojet lazer kodlama cihazları uzun çalışma süreleri boyunca yüksek verimlilik için tasarlanmıştır ve üretim hattınızı kesintisiz çalışır durumda tutar. Üretim ölçeğine göre değişen farklı modeller, sahip oldukları gelişmiş yazılımlar sayesinde daha fazla çalışma süresi ve daha yüksek çözünürlük sağlar; farklı materyaller, esnek ambalajlar ve etiketler için birçok değişken kodu net bir şekilde yazabilir.

Videojet lazer kodlama cihazlarında bulunan gelişmiş lazer ve fiber teknolojisi, kodlanacak bilgilerinizin net ve anlaşılabilir olmasını sağlar; otomatik kalibrasyon ve modüler tasarlanmış yazıcı kafa ünitesiyle düzenli bir performans deneyimi yaşatır.

Videojet CO2 ve Fiber Lazer Seçenekleri

Farklı yazılımlarla donatılmış ve esnek yazıcı modülleri kullanılabilecek şekilde tasarlanmış farklı model seçenekleri, yüksek hızlarda yüksek kaliteli kodlama gerektiren tüm üretim süreçlerinde kalıcı ve tutarlı kodlama kalitesine, maksimum üretim hacmine ulaşılmasını sağlar.

CO2 ve fiber lazer seçenekleriyle yüksek performans sağlayan Videojet lazer ürün yelpazesi, esnek konfigürasyon seçenekleri ile hat entegrasyonunu maksimum çalışma süresine göre planlayabilmek ve tüm kodlama gereksinimlerinizi doğru bir şekilde karşılamak için üretilmiştir.Videojet lazer yazıcıları farklı materyallere, esnek ambalaj ve etiketlere yüksek çözünürlükte ve doğru kodları yazar; ürün geçiş süreçlerinde üretimin durma süresini ve maliyetleri azaltır. Birçok uygulama için yüksek baskı hızlarında çalışabilen lazer kodlama cihazları, kolay kullanım ve öngörülebilir hataların tespit edilmesi gibi avantajlar sağlar.


Kolay Kullanılabilirlik

Videojet lazer kodlama cihazları hızlı bir şekilde hattınıza entegre edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Esnek uygulamalarda kullanılabilecek seçeneklere sahip kompakt mekanik tasarım, üretim hattınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Belirlenen tüm kodları ürünün herhangi bir yerine istediğiniz yönden yazabilme özelliği, üretim alanlarında farklı ürün grupları için aynı cihazı kullanabilmenize yardımcı olur. Basit bir çalışmayla mesaj oluşturma ve ayarların yapılabilmesini sağlayan kullanıcı arayüzü, hatalı kodlama risklerinizi en aza indirir. Kullanımı kolay renkli dokunmatik ekran seçenekleri, cihaz kullanılabilirliğini hızlı ve kolay hale getirir. Bazı modellerde bulunan pilot ışın, ürün değişikliklerinde daha hızlı ve hassas odak ayarı yapmanızı sağlar ve cihazınız yüksek kalitede kodlama yapabilecek konuma gelir.

Üretim Verimliliği

Videojet, endüstriyel kodlama sektöründeki en geniş ürün yelpazesi sayesinde daha fazla üretim hacmi için hatlarınıza en uygun modelleri üretir. Modellere göre değişiklik gösteren keypad ya da renkli dokunmatik ekran ile hatların hızlı bir şekilde çalıştırılmasını sağlar ve sorun giderme sürecini daha kolay çözmenize yardımcı olur. Gelişmiş Videojet lazer denetleyicisi, öngörülebilir arızaları operatör müdahalesine gerek duymadan çözebilir ve kesintisiz çalışma süresiyle verimlilik artışı sağlar. Standart veya özelleştirilebilir veri girişi protokolleri, harici yazılımla veri akışını kolay bir şekilde mümkün hale getirir. Geniş ölçülerde kullanıma imkân veren lens seçenekleri ise aynı anda birçok ürüne kodlama yapmanızı sağlar.

Kod Güvencesi ve Hata Önleme

Videojet lazer kodlama cihazları yüksek hassaslığa sahip yazıcı kafalara sahiptir ve yüksek kaliteli kodlar üretirler. Çözünürlüğü yüksek ve kalıcı kodlarla ürünlerin izlenebilirliği artar, deformasyona karşı ürün güvenliği sağlanır. Gelişmiş Videojet lazer denetleyici, operatör hatalarının azaltılmasına yardımcı olur. Dokunmatik ve renkli ekranda bulunan arıza tanımlamaları ve semboller, yanlış kod sonucu üretim hattı duruşlarını denetler ve arızanın giderilmesine yardımcı olur. Gelişmiş arayüz, operatörlerin, karma üretim yapılan hatlardaki ürün geçişlerinde doğru kodlamayı sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapabilmesine olanak verir.

Kolay Entegrasyon

Gelişen ekonomilerdeki üretim hacmi değişimiyle birlikte birçok tesiste farklı ürün kodlama gereksinimleri artmıştır. Farklı ürünler için çeşitli çalışma mesafelerinde düz veya 90 derece yazıcı kafa yönlendirmesi seçeneği sayesinde üretim hatları ile lazer cihazı arasındaki entegrasyon ileri düzeyde yapılır. Kompakt yazıcı modüllerle geniş çaplı ürün kodlama uygulamalarında aynı cihaz kullanılarak işletme maliyetlerinizde önemli tasarruf sağlanır.

Yüksek Seviyede Çalışma Süresi Verimliliği ve Avantajı

Videojet lazer kodlama cihazları, uzun çalışma süreleri boyunca yüksek verimlilik için tasarlanmıştır ve üretim hattınızı kesintisiz çalışır durumda tutarlar. Üretim ölçeğine göre değişen farklı modeller, sahip oldukları gelişmiş yazılımlar sayesinde daha fazla çalışma süresi ve daha yüksek çözünürlük sağlayarak farklı materyaller, esnek ambalajlar ve etiketler için birçok değişken kodu net bir şekilde yazabilir. Uzun kullanım süresi sağlayan Videojet lazer cihazı tüpleriyle üretim performansı en üst düzeyde tutulur. Günlük üretim sürecinde değiştirilmesi gereken bir sarf malzemenin olmaması, hatların daha uzun süre verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.